پرینت

مقایسه عملکرد آنتی ویروس ها خردادماه ۱۳۹۳

. Posted in Blog

در این پست قصد داریم تا به بررسی بهترین آنتی ویروس را از دیدگاه سایتav-comparatives.org در ماه (خرداد۱۳۹۳) بپردازیم. در این بررسی به گزارش های متنوع و روشنی از تاثیر عملکرد تمامی آنتی ویروس های موجود در حالت real time و On access پرداخته شده ، نتایج این بررسی ها و آزمایشات به شما کمک می کند تا با توجه به سخت افزارها و نرم افزارهای مورد استفاده از یک ضد ویروس مناسب سیستم خود انتخاب و استفاده نمایید. پس در این پست چیزی را از دست نخواهید داد.با ما در دنیای فناوری اطلاعات همراه باشید.

محصولات تست شده

آنتی ویروس های زیر با تنظیمات پیش فرض در این آزمون مورد بررسی قرار می گیرند.

avast! Free Antivirus 2014
F-Secure Anti-Virus 2014
Kaspersky Anti-Virus 2014
Kingsoft Anti-Virus 2013.SP7 .5
Lavasoft Ad-Aware Free Antivirus 11.1
McAfee AntiVirus Plus 2014
Panda Cloud Antivirus Free 3.0
Qihoo 360 Antivirus 4.9
Sophos Anti-Virus 10.3
ThreatTrack Vipre Anti-Virus 2014
Trend Micro Titanium Anti-Virus 2014
AVG Anti-Virus 2014
AVIRA Antivirus Premium 2014
Baidu Antivirus 4.0.9
Bitdefender Antivirus 2014
BullGuard Antivirus 14.0
Emsisoft Anti-Malware 8.1
eScan Anti-Virus 14.0
ESET NOD32 Antivirus 7 .0
Fortinet FortiClient 5.0.9

 

توجه داشته باشید که این محصولات در نسخه های ۶۴ و ۳۲ بیتی و حتی نسخه های دیگر و محصولات دیگری که این شرکت ها ارائه می دهند و ممکن است مقدار و نوع ارائه آنها توسط فروشندگان متفاوت باشد. فعالیت های مورد تست شده تحت ویندوز۸٫۱ یک سیستم عامل ۶۴ بیتی تست شده اند:

کپی کردن فایل
آرشیو
رمزگذاری / ترکیب
نصب / حذف برنامه های کاربردی
برنامه های کاربردی
دانلود فایل
انتخاب ۸ نقطه مهم و کاربردی برای تست سیستم

روش های آزمون

این آزمایش ها بر روی یک لپ تاپ ASUS N56JR-S4056H با CPU Corei54200H (2.8GHz) اینتل – ۸GB رم و هارد دیسک SATA II انجام شد.آزمون های عملکرد در ویندوز ۸٫۱ ۶۴ بیتی تمیز و به طور کامل به روز رسانی شده و با نصب نرم افزار ضد ویروس (با تنظیمات پیش فرض) انجام شد و پس از آناین آزمایش ها با اتصال به اینترنت برای تاثیر واقعی از فضای ابری ، خدمات و امکانات تخصیص داده شده انجام شد.

هارد دیسک ها قبل از شروع آزمون های مختلف Defrag شده بودند، و سیستم را به حداقل امنیت رسانده شدند عوامل دیگری که می تواند در اندازه گیری و / یا مقایسه سیستم های تحت تاثیر قرار بگیرند را یکسان درنظر گرفته شده.فرآیندهای بهینه سازی / انگشت نگاری استفاده از محصولات نیز در نظر گرفته شد این بدان معنی است که نتایج نشان دهنده تاثیر بر روی یک سیستم که توسط کاربر بکارگرفته خواهد شد انجام می گردد.

نتایج آزمون

این نتایج آزمون خاص نشان می دهد که تأثیر یک ضد ویروس بر عملکرد سیستم در مقایسه با دیگر محصولات ضد ویروس به چه صورت خواهد بود.اطلاعات منتشر شده فقط به یک نشانه و لزوما در تمام شرایط قابل اجرا نیست، می توان شرایط بیشتری را به آنها اختصاص داد.

برای مشاهده نتیجه اینجا کلیک کنید : نمودار عملکرد ضد ویروس ها در حالت های گوناگون کار با سیستم

خلاصه نتایج :
در هر مرحله امتیاز های گوناگونی به هر یک از ضد ویروسها اختصاص داده می شود که برای عملکرد بسیار سریع ۱۵امتیاز، سریع ۱۰ امتیاز ، متوسط ۵ امتیاز و کند یا ضعیف ۰ امتیاز در نظر گرفته می شود که نتایج آن به صورت زیر معین گردید:

بدین ترتیب جوایز بهترین عملکرد ضد ویروس در این ماه با توجه به جدول زیر معین میگردد که بترتیب ۳ستاره،۲ستاره،۱ستاره و ۰ستاره تعیین می شود.

در پایان می توانید جزئیات بیشتر را در یک فایل PDF  به زبان اصلی از سایت AvComparatives  دریافت نمایید.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

Access Rules

In addition to the personal information within profile, this site consists of educational materials, world news about technology, science articles, download books & software and etc. all these issues can be divided into three categories: visible to the public, visible for Registered Users, visible to specific people. so we recommend that register an account with your real name.

تماس با ما

Email admin : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Email the manager : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Go to "Criticism & Offer" inbox
Go to "Your Profile" page